1. Anasayfa
  2. »
  3. Cinsel Sağlık
  4. »
  5. Geç Gelmek İçin Yapılması Gerekenler

Geç Gelmek İçin Yapılması Gerekenler

Sağlık Fikri -
141 0

Erken boşalma günümüzde erkeklerin en çok yaşamakta olan cinsel sorunlardan birisidir. Her erkek geç gelmek istemektedir. Peki geç gelmek için yapılması gerekenler diye bir soru aklınızda olabilir. Bu soruya cevap olarak bazı teknikler ve yöntemler mevcuttur. Bu teknikleri uyguladığınız takdirde geç gelmeniz mümkündür. Yazının devamında geç gelmek için yapılması gerekenler nedir, öğreneceksiniz.

Erkekler için boşalma anı yaklaştığında testisler yukarıya doğru çekilirler. Bu yukarıya çekilişin engellenmesi boşalmayı geri döndürür. Bu yüzden yukarıya çekilen testisleri, işaret parmağı ya da baş parmakla boğulmayarak aşağıya doğru çekebilirsiniz. Bu yöntemle boşalmanız gecikecektir. Bu tekniği sık uygulayan kişilerde geç gelmenin sağlanması beklenir.

Bu teknikler haricinde geç gelmek için yapılması gerekenler çeşitlidir. Bir başka yöntem ise penetrasyon sırasına boşalma anının yaklaşmasıyla birlikte dilinizin uç bölgesiyle damağınıza hızlıca bastırmanızdır. Bunu yaparken dilinizi kasabilirsiniz. Bu yöntemde boşalmanızı geciktirecek geç gelmenizi sağlayacaktır. Bu yöntemler haricinde geç gelmek için yapılabilecek en etkili yollardan birisi de dikkat dağıtılmasıdır. Dikkat dağıtılması ile geç gelmenin sağlanması beklenmektedir. Bu yöntemde oldukça etkili bir yöntemdir.

Dikkat dağıtılması yoluyla geç gelinmesi sağlanabilir. Dikkat dağıtmak için televizyon izlenebilir, aklınızdan 4 işlem yapabilir veya yüzden geriye doğru sayabilirsiniz. Bu gibi dikkat dağıtıcı yöntemleri kullanarak geç gelmenizi sağlayabilirsiniz. Bunlar dışında aksesuarlar da kullanılabilir. Bu aksesuarlardan penis yüzüğü (cock ring) geç boşalmanıza yardımcı olur. Penise takılan bu aksesuar geç gelmenizi sağlar. Elastik bir yüzük olan bu aksesuar kanın geri gitmesini engeller bu sayede boşalmayı geciktirir. Siz de erken boşalmadan mustaripseniz bu yöntemlerden faydalanabilir ve geç gelmenizi sağlayabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde ciddi bir fayda elde edebileceksiniz.

Eğer ki cinsel performans açısından problemeniz varsa size eczanede satilan cinsel gücü artıran ilaçlar önerebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir