1. Anasayfa
  2. »
  3. Cinsel Sağlık
  4. »
  5. Ateşli Bir Yatak Odası İçin Öneriler

Ateşli Bir Yatak Odası İçin Öneriler

Sağlık Fikri -
79 0

Uygulamaya koyduğunuzda kesinlikle pişman olmayacağınız aşağıdaki fikirleri dikkatlice okuyun ve hayata geçirin.

Seks Hayatınıza ve Evliliğinize Renk Katmak İçin Öneriler :

Sevmeden Kesinlikle Sevişmeyin :

Kadınların bir ilişkide aradıkları en kutsal değer sevgi ve şefkattır. Erkek ilişkide eğer sevgi ve şefkat gösterirse sınırları zorlayan cinsel bir yaşam sizi bekliyor olacaktır.

-Yatak Odasının Dışına Çıkın

Birçok kadın yatak odasında yatağından çıkmaz. Fakat bu uygulama cinsel hayatınızı epey bir monotonlaştırabilir. Bu durumda erkeklere çok büyük bir rol daha düşmektedir. Bu klişeyi partneriniz ile birlikte yenebilirsiniz. İmkanınız var ise bir otel odasında. Yok ise evin çeşitli yerlerinde, mesela banyoda koltukta, mutfakta…

-Islak Islak Öpüşün

İyi bir sevişmenin ilk adımı öpüşmektir. Seks yapmadan önce iyi bir öpüşme ateşli bir seksin başlangıcı demektir.

-Dokunmasına İzin Verin

Partnerinizin size nasıl dokunduğunda iyi hissettiğinizi ve nerenize dokunursa haz alacağını seks sırasında partnerinize sessiz bir şekilde söyleyin. Bu şekilde erotik konuşmalar yapmak istemiyorsanız, erkeğinizin perfonmansını öven işaretler verin.

Kulak Memesini Isırın

Eşinizin erojen bölgelerine dokunmaktan ve buralara mesajlar vermekten çekinmeyin. Eşinizin parmak uçlarına dokunmak, boynundan öpmek, kulak memesini öpmek ve ısırmak eşinizi baştan çıkaracaktır!

Ağır iç çamaşırlardan kaçının

Seks öncesi iç çamaşırı ateşli saatler için oldukça önemli kurallardır. Bazı erkekler için jartiyer,dantelli ve tanga iç çamaşırından çok daha sadece iç çamaşırlar erkekler için daha çekici gelir. Tabi külot kısmında yan kısımların kalın olması erkekler için itici olmaktadır. İnce kenarlı, hatta kenarları ip şeklinde olan külot tercih etmelisiniz ve unutmamalısınız ki seksapelin rengi siyahtır.

Loş Ortam Yaratın

Gündüz sevişirken kalın perdeleri çekerek loş ortam yaratabilir, ışıktan dolayı dikkatinizi dağıtacak detayları ortadan kaldırmanız etkili olur. Akşam ise karanlıkta sevişmekten ziyade diğer odaların ışıklarını yakarak loş bir ortamda sevişmek gecenize renk katacaktır.

Tatlı işkenceler yapın

Partnerinizi heyecanlandırmak için ona hemen teslim olmayacağınızı hissettirin, sevişmenizin daha çok güzelleşeceğini ve zevkinizin arttığını göreceksiniz.

Afrodizyakları deneyin

Cinsel gücü ve isteği arttıran besinleri yemenizde fayda var. (örneğin ; Ceviz, badem, fındığın yanı sıra havuç ve bezelye) Doğal yollarla değil ilaç ile bunu sağlamak istiyorsunuz viagra tam size göre bir ilaç olacaktır. 🙂

Beraber Seks sahneleri İzleyin

İçinde güzel seks sahneleri bulunan filmleri partnerinizle beraber izleyin, emin olun filmin sonunu beklemeyeceksiniz 🙂

Birlikte Duşa Girin

Partneriniz sevişmek için artık enerjisinin kalmadığını söylüyorsa duşa beraber girin, gerektiğinde küveti su ve köpük ile doldurarak içine beraber girin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir